Psací souprava
stříbro 800/1000, v historizujícím stylu, tepaný a gravírovaný dekor, 2 x jednoplamenný svícen, přenosný svícen, 2 x nádobka na inkoust, násadka na pero, nůž na dopisy, stojánek na pera, pečetítko, těžítko s mramorem, v. celk. 2.547,80 g, vídeňský punc 1872 - 1922, dvouhlavý orel a mistrovská značka H.A.G., lehce poškozeno, opravováno, jeden stříbrný pohárek s gravírovaným květinovým dekorem, v. 113,95 g, 13 lotová vídeňská značka z r. 1819 a vídeňská taxovací značka 1810 - 24, uloženo v kazetě z dubového dřeva označené H. A. Granichstädten, K. K. Hofjuwelier Wien, kazeta prasklé dřevo, zámek nefunkční (Ši)
26.05.2018 - 15:00
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 70.000,-
Psací souprava
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |